PLUS pro vedení

Ve verzi Google Workspace pro vzdělávání PLUS objevíte celou řadu funkcí, které Vám zefektivní práci a ušetří drahocenný čas.

Mějte výuku pod kontrolou

Nyní se můžete jednoduše podívat do Učebny libovolného žáka nebo učitele a zkontrolovat jeho práci a aktivity.

V Učebně je pro Vás připravena také nová sekce “Analýza”, ve které uvidíte souhrnné informace o práci v Učebně z celé školy.

K dispozici máte data tříděná podle kurzů, studentů nebo organizačních jednotek.

Vylaďte si kontrolu a organizaci úkolů (task management)

V Dokumentech Google můžete nyní přidávat zaměstnancům úkoly, nastavovat termíny jejich splnění, definovat obsah/zadání a vkládat interaktivní prvky.

Takto zadaný úkol se automaticky objeví v Kalendáři Google zaměstnance, který o zadaném úkolu bude rovněž automaticky informován e-mailem.

Schvalujte dokumenty včetně elektronického podpisu

Nastavte si jednoduše oběh dokumentů/tabulek/prezentací ve Vaší škole. Pomocí tlačítka “Schválení” mohou uživatelé nastavit, kdo a do jakého termínu má dokument schválit.

Zde například zaměstnanec žádá svého nadřízeného o schválení nákupu:

V druhém pololetí roku 2024 do dokumentů přibude také možnost online dokumenty elektronicky podepisovat.

Vyhledávejte pomocí CloudSearch

Prohledávejte svou poštu, kalendář a disk jedním dotazem. CloudSearch Vám vyhledá informace napříč Vaším Google účtem a Vy ušetříte čas. Na jedné stránce tak uvidíte výsledky vyhledávání napříč aplikacemi Google Workspace.

Definujte úroveň zabezpečení

Pomocí inteligentních štítků v dokumentech nyní můžete na kliknutí např. nastavit, že daný dokument nemohou kolegové editoři sdílet mimo školu. Chytré štítky toho umí samozřejmě mnohem více. Rádi Vám poradíme, jak je nastavit co nejefektivněji pro Vaši školu.

Pojďme to společně probrat

Zavolejte nám:

Napište nám:

info@edugo.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zjistěte více na našich webinářích

Na našich bezplatných webinářích se dozvíte vše o nových funkcích PLUS a jejich praktickém využití ve škole.

PLUS pro Vaši školu:

webinář o všech výhodách verze PLUS

PLUS pro správce:

webinář o praktickém využití nových funkcí z pohledu IT správce